Kıvırcık paspas nedir

kıvırcık paspas nedir.

Bu yazımızda kabaca kıvırcık paspas hakkında bilgi vermeye çalışacagız .

kıvırcık pasps nedir , kıvırcık paspas nerelerde kullanılır, kimler kıvırcık paspas almalı, kıvırcık paspas alırken nelere dikkat etmeliyiz.

KIVIRCIK PASPAS NEDİR:  Kıvırcık paspas  extruder, makineleri ile memelerden pvc hammadeyi püskürtme sistemi ile üretimektedir .

Tamamen poli vinyl esaslı bir malzeme oldugu için suya dayanıklıdır .

kıvırcık paspas ürünleri ıslak zeminler için uygun olup dış mekanlar için ideal bir üründür.

kıvırcık paspas üretiminde calsit dedigimiz katkı kullanılır , calsit miktarı arttıkça ürün kalitesi düşer ve kış aylarında soguk havalarda kırılımaya sebep olur .,

bu nedenle kıvırcık paspas alırken yeterince esnek olmasına dikkat edilmelidir.

kıvırcık paspas ürünlerinde kalınlıklık önemlidr ancak sert olur ise bu malzemenin alyhine olur , ve bu demektirki calsit fazla kullanılmış ürün kalitesi düşüktür.

KIVIRCIK PASPAS NERELERDE KULLANILIR:  Kıvırcık paspas ürünleri genel olarak kapı önü, dış mekanlar, merdiven ve koridorlar, okul bahçeleri, kamu kurum önleri ve havuz kenarı için çok uygun ve hijyenik temizligi kolay bir malzemedir .

NEREDEN KIVIRCIK PASPAS ALMALIYIM:   Size vercek adres kıvırcık paspas için en dogru an kaliteli kıvırcık paspasları alabileceginz adrestir .  BU ADRES KIVIRCIK PASPAS ALIMI İÇİN EN UGGUN ADRESDİR

KIVIRCIK PASPAS KALİTELERİ:  Kıvırcık paspas ürünleri 12mm kalınıkdan başlar ve 14mm, 16mm, 18mm kalınlık ürünler olarak 4 ayrı grupta üretilmektedir. Bizim tavsiyemiz ise 16mm kalınlık kıvırcık paspas ürünleriniz tercih edin . 12mm kalınlık kıvırcık paspas almyı düşün iseniz şu bilgi vereyim ürün yapısı itibari zayıftır lifli malzemedir 12mm ürünler genel 3 ile 6 ay arasında yıpranız ve bozuzlur .

pek tavsiye etmiyoruz.

KIVIRCIK PASPAS RENKLERİ. KIRMIZI, GRİ, YEŞİL, MAVİ, TURKUAZ MAVİSİ, VE BORDO